Loading...
Anglicky mluvící trh 2017-08-29T13:18:09+00:00

Víte, že máte prvotřídní produkt, ale nevíte, jak ho dostat na globální trh?

Nebojte se, pomůžu vám prorazit do světa.

Postarám se o váš marketing v angličtině a navrhnu on-line prodejní procesy abychom oslovili zákazníky ve světě.

Chcete vědět…

  • Jak oslovit anglicky mluvící zákazníky

  • Jak si založit firmu a otevřít bankovní účet v USA?

  • Jak využít stávající zákazníky a prodat jim víc?

  • Jak najít ty správné zákazníky na Facebooku?

  • Jak začít prodávat na Amazonu?

Poradím vám jak na to.

Kombinací průzkumu trhu, strategického plánování, pečlivých textů, výstižné výpravy a přesné cílených reklamních kampaní vás provedu veškerými fázemi tvorby vaší digitální marketingové kampaně a konverzního trychtýře.

Budete mít plně naplánovanou a integrovanou reklamní kampaň, kterou vám pomůžu spravovat a optimalizovat pro maximální efektivitu.

Osobně napíšu všechny anglické texty se kterými příjdou vaši noví zákazníci do styku, čímž se vyhneme nedorozuměním, čechismům v textech a budeme komunikovat se zákazníky přímo a jasně.

Naplánujeme společně efektivní marketingovou strategii a implementujeme taktiku pomocí reklamních kanálů, které nejvíc osloví vaše zákazníky.

Po 15 letech komunikace s anglicky mluvícími zákazníky, pěti letech práce s puntičkářským šéfredaktorem amerického časopisu, letité spolupráci se stovkami spokojených majitelů firem po celém světě a nespočetných hodinách školení v oblasti marketingu, copywritingu a chování zákazníků jsem nasbíral neocenitelné zkušenosti, které chci uplatnit abych pomohl vašim produktům a skužbám dostat se k těm správným zákazníkům.

Napište mi, dáme se do práce: